Novinky Denní aktuality Program Pro návštěvníky Blog LFŠ O festivalu Ke stažení Partneři Kontakty

Hlavní pořadatel


Asociace českých filmových klubůHlavní partneři


 
Navigace:   Pro návštěvníky   >>   Akreditace

Akreditace

Internetová akreditace i možnost bezhotovostních plateb probíhá od 4. května do 19. července. Po tomto termínu se můžete akreditovat i vše potřebné platit až po vašem příjezdu v kině Hvězda. Všichni akreditovaní účastníci (mimo jednodenní akreditace) mají nárok na poloviční vstupné na doprovodné akce. Vstupenky na tyto akce stejně jako ubytování a katalog si rezervujte také v akreditačním systému.

Povinnou součástí akreditace je fotografie. Nejjednodušším způsobem je nahrát vaši fotografii elektronicky přímo do akreditačního formuláře. Pokud tuto možnost nemáte, vyfotíme vás i na místě, připravte se však na možné zdlouhavé fronty. Pro účastníky máme nachystány celkem čtyři druhy akreditací – jednodenní, třídenní, šestidenní a na celou dobu LFŠ. Na jednodenní akreditaci nebude fotografie, tato akreditace bude mít formu vstupenky, která bude platná na všechna filmová představení.

Studentům, členům FK a držitelům ZTP budou po předložení příslušných dokladů poskytnuty slevy. Akceptovanými studentskými doklady jsou karty ISIC a KM EURO26 Student či potvrzení o studiu z příslušné školy. Členové FK předkládají členský průkaz AČFK. Doklady posílejte naskenované (včetně termínu platnosti) na adresu akreditace@lfs.cz. Slevu může využít i ten, kdo se LFŠ zúčastnil v letech 2008 a 2009 a měl na obou těchto ročnících zakoupenu minimálně třídenní akreditaci. Pokud je to Váš případ, vyberte si akreditaci se slevou a zašlete žádost o uznání slevy na adresu akreditace@lfs.cz. Nejlevnější akreditaci však získá ten, kdo ji zaplatí do konce května.

Jednodenní akreditace se dají pořídit pouze v Městském informačním centru a v infocentru LFŠ, které bude umístěno v jurtě před kinem Hvězda - nelze je rezervovat dopředu přes akreditační systém, jejich držitelé nemají nárok na zajištění ubytování a neopravňují ke slevám na doprovodné akce.

Pokud jste nenavštívili LFŠ v roce 2008 nebo 2009, budete se muset před akreditací registrovat.

Akreditovat se můžete zde.

Ceny akreditací

 Typ akreditace  Základní cena  Slevy  Platba do 31. 5.
 1 den  200 Kč   x   x
 3 dny  600 Kč   500 Kč   x
 6 dní  950 Kč   800 Kč   700 Kč
 celá LFŠ  1200 Kč   1000 Kč   850 Kč


Všechna práva vyhrazena / © 2010 Asociace českých filmových klubů / realizace nextWEB / admin

 

Fotogalerie

Vyhledat na webu

  »

Ohlasy osobností

Přečtěte si, co říkají o 36. Letní filmové škole světové filmové osobnosti zde.

Zprávy z LFŠ na ČT

Znělka festivaluFacebook