Novinky Denní aktuality Program Pro návštěvníky Blog LFŠ O festivalu Ke stažení Partneři Kontakty

Hlavní pořadatel


Asociace českých filmových klubůHlavní partneři


 
Navigace:   Pro návštěvníky   >>   Než vyrazíte

Než vyrazíte

Pokud jedete na Letní filmovou školu poprvé, doporučujeme vám přečíst si několik následujících rad, které vám pomůžou s akreditací, orientací a bezproblémovým pobytem v Uherském Hradišti.
  • Pokud se letos hodláte zúčastnit Letní filmové školy, je třeba, abyste se zaregistrovali. Neregistrujte se v případě, že jste se LFŠ zúčastnili v letech 2008 a 2009. Registrace je spuštěna od 15. března.
  • Na akreditační kartu je potřebná vaše fotografie. Nejjednodušším způsobem je nahrát ji elektronicky přímo do akreditačního formuláře. Pokud tuto možnost nemáte, vyfotíme vás i na místě, připravte se však na možné zdlouhavé fronty.
  • Od 1. května bude spuštěna akreditace na 36. ročník LFŠ. Zároveň s akreditací si můžete v systému i vybrat a zaplatit v předstihu ubytování. Pokud vám naše nabídka ubytování nevyhovuje, můžete se obrátit na Městské informační centrum v Uherském Hradišti, kde vám rádi vyjdou vstříc. Avšak pamatujte, že většina hradišťských hotelů je už v této chvíli obsazena pro potřeby LFŠ.
  • Pro účastníky máme nachystány celkem čtyři druhy akreditací – jednodenní, třídenní, šestidenní a na celou dobu LFŠ. Pro jednodenní akreditaci se neregistrujte, nezaručuje vám ani možnost ubytování přes akreditační systém a slevy na doprovodné akce. Studentům, členům FK a držitelům ZTP budou po předložení příslušných dokladů poskytnuty slevy (neplatí pro jednodenní akreditace). Tuto slevu může využít i ten, kdo se LFŠ zúčastnil v letech 2008 a 2009 a měl na obou těchto ročnících zakoupenu minimálně třídenní akreditaci.
  • Nejvýhodnější akreditaci získá ten, kdo ji zaplatí do 31. května.
  • Akreditace bude probíhat v kině Hvězda na nám. Míru. Místa akreditace budou rozdělena dle toho, jestli již máte akreditaci vyřízenu, či si ji jdete teprve vyřizovat, fotit se, či platit – proto dejte pozor, jestli stojíte ve správné frontě. Vždy je ve výhodě ten, kdo má akreditaci vyřízenu a zaplacenu v předstihu - ten jde rovnou do kinečka vyzvednout si ji! Fotit se bude v jurtě před kinem Hvězda (informační centrum LFŠ), zde budou k dispozici i počítače pro ty, kteří se chtějí akreditovat nebo přiobjednat vstupenky na doprovodné akce. Jednodenní akreditace a vstupenky pro veřejnost budou v prodeji v jurtě a v Městském informačním centru, nikoli v pokladně kina Hvězda.
  • Jednodenní i vícedenní akreditace vás opravňuje ke vstupu na všechny projekce zdarma. Vícedenní akreditace opravňuje také k 50% slevám na doprovodné akce, které je potřeba si zarezervovat v akreditačním systému (pamatujte, že kapacita zlevněných vstupenek je omezená, pokud bude jejich počet vyčerpán, je ještě možné si zakoupit vstupenky za plnou cenu v jurtě či v Městském informačním centru, pokud i tyto již nebudou vyprodány).
  • Ihned po vyzvednutí akreditace vám doporučujeme navštívit místo, kde večer složíte hlavu, a informovat se např. o provozních hodinách recepce či možnosti úschovy zavazadel. V Městském informačním centru na Masarykově náměstí vám můžou doporučit zajímavá místa v okolí Uherského Hradiště, půjčit kolo apod.
  • Jelikož kapacity sálů jsou omezené, doporučujeme dostavit se na projekci včas, nejlépe se čtvrthodinovým předstihem. Pokud je sál již plně obsazen, služba vás na film z důvodu protipožárních opatření nevpustí.
  • Projekce ve sportovní hale budou začínat o půl hodiny později než v ostatních sálech.
Všechna práva vyhrazena / © 2010 Asociace českých filmových klubů / realizace nextWEB / admin

 

Fotogalerie

Vyhledat na webu

  »

Ohlasy osobností

Přečtěte si, co říkají o 36. Letní filmové škole světové filmové osobnosti zde.

Zprávy z LFŠ na ČT

Znělka festivaluFacebook