Novinky Denní aktuality Program Pro návštěvníky Blog LFŠ O festivalu Ke stažení Partneři Kontakty

Hlavní pořadatel


Asociace českých filmových klubůHlavní partneři


 
Navigace:   Program   >>   Doprovodný program   >>   Svět podle Fagi

Divadlo DNO: Svět podle Fagi

Pátek 23. 7. / 21:00 Kiosek
vstupné: 100,- / 50,- (sleva pro akreditované)

Divadlo Dno jako první oslovilo a získalo povolení divadelně ztvárnit komiksy stoupající hvězdy "Fagi Comiksové". Krátké příběhy s šokujícími pointami hrané nejdivočejšími předměty. Filmová projekce klípku stejného druhu. Pokaždé vernisáž. Živá hudba divokých rytmů. Zkratka, střih, vtip, gesto..... to je arzenál, kterým FFK útočí na vaši bránici.
Autor: Fagi a DNO, Režie: Jiří Jelínek, Hudba: Michal Dalecký, Scénografie:Františka Jelínková, Hrají: Jiří Jelínek, Mau Jansová, Michal Dalecký, Jaroslava Šimáková

Divadlo DNO
Nezávislá alternativní divadelní skupina bez vlastní scény, kterou založili herci, hudebníci, výtvarníci a studenti v Hradci Králové v roce 2000. Od roku 2004 funguje jako občanské sdružení, které zastřešuje různé divadelní, hudební a výtvarné projekty. Od roku vzniku DNO vytvořilo víc než 25 představení, hudebních formací a jiných projektů. Účinkuje na mnoha festivalech v ČR (Loutkářská Chrudim, Přelet nad loutkářským hnízdem, Divadlo evropských regionů, Ostrovy-Islands…) i v zahraničí (PUF – Slovinsko, Bábkarská Bystrica – Slovensko, Eger – Maďarsko). V představeních DNO kombinuje loutky, staré hračky, hi-technologie a živou hudbu.

http://divadlodno.cz/

 

Svět podle Fagi - ukázka


Všechna práva vyhrazena / © 2010 Asociace českých filmových klubů / realizace nextWEB / admin

 

Fotogalerie

Vyhledat na webu

  »

Ohlasy osobností

Přečtěte si, co říkají o 36. Letní filmové škole světové filmové osobnosti zde.

Zprávy z LFŠ na ČT

Znělka festivaluFacebook